Zpráva o adaptačních výletech 7A

Protože se v minulém školním roce děti viděly hlavně přes monitory počítačů, využili jsme začátek školního roku k tomu, abychom upevnili kolektiv a zároveň přivítali jeho nové členy. Naplánovali jsme si dva výlety a oba jsme si skvěle užili. Obě akce se konaly v Brně, takže jsme nemuseli ani daleko cestovat.

První byl na řadě výlet za humna, na Hády. Počasí se nám náramně vydařilo, zahráli jsme si spoustu her, prošli jsme si naučnou stezku a unavení se vrátili zpět do školy.

Druhý adaptační den jsme strávili v brněnském JumpParku, kde jsme hodinu řádili na všech atrakcích. Po hodině intenzivního skákání na trampolínách, které prověřily naši fyzickou zdatnost i nápaditost, jsme si zajeli do města na něco dobrého k snědku a spokojení se vrátili domů.

Doufáme, že se nám ještě během tohoto roku podaří alespoň jeden adrenalinový výlet. A na závěr si vyzkoušejte svůj postřeh! Na fotografii je 16 dětí ze 7.A. Najdete je všechny?

Mgr. Alena Perničková