Rej masek na Čejkovické

Halloween jsme letos oslavili opět soutěží o nejkreativnější masku žáků I. stupně. Soutěž připravil žákovský parlament a uskutečnila se v pátek 25. října 2019 v aule. Promenáda masek za doprovodu čarovné halloweenské hudby začala v devět hodin a probíhala ve dvou kategoriích: první až třetí ročník a čtvrtý a pátý ročník. A tak porota, sestavená z členů parlamentu a některých pedagogů, mohla zhlédnout úžasné kostýmy a masky předváděné našimi dětmi s nadšením, ale i s vědomím, kolik to dalo rodičům práce ☺.
Viděli jsme kouzelníky, pavouky, jeptišky, anděly, dýně, klauny, mumie, zombie, upíry, různá strašidla a čarodějnice. Pro porotu bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší. Nakonec nejen výherci byli sladce odměněni.
Halloweenská přehlídka skončila tanečním rejem masek, ve kterém se nám všichni uchazeči ještě jednou ukázali v celé své parádě a zároveň si tak mohli ještě užít poslední kouzelné okamžiky.
Všem příšerkám chceme poděkovat za úžasnou halloweenskou atmosféru a krásně strávené dopoledne. Soutěžící vypadali jako opravdoví a díky nim jsme si připadali chvílemi jako ve strašidelné škole. Závěrem nezbývá, než říct:,,Vyhráli jste všichni.“

Žákovský parlament