Informace pro zákonné zástupce

Vážení zákonní zástupci,

blíží se nám začátek nového školního roku, a tak posílám důležité organizační informace. 

Zájemci o školní obědy nejprve pošlou přihlášku na ŠJ Úvoz a následující pracovní den si mohou zakoupit čipy ve školní jídelně na ZŠ Čejkovická 10 - přístup přes školní hřiště. Cena čipu je 115 Kč a po zakoupení zůstává čip v osobním vlastnictví. Termíny pro zakoupení čipů: pondělí 30.8. od 12:00 do 16:00, úterý 31.8. od 09:00 do 12:00. Možnost zakoupení čipů i během školního roku ve školní jídelně od 9:40 do 10:00.  

Rekonstrukce školy (výměna dveří na schodištích aj.) nezbytná pro splnění požární předpisů bude probíhat i v měsíci září letošního školního roku. Práce se protáhly do školního roku kvůli zpoždění dodávek objednaných dveří vlivem covidové pandemie. Případné hlučné práce budou probíhat po skončení výuky. O dalším vývoji situace vás budu informovat.

Od 1. 9. 2021 budeme přecházet na nový školní informační systém - Škola OnLine. Přihlašovací údaje obdrží žáci 1. 9. 2021. Podrobnější seznámení se systémem proběhne na úvodních třídních schůzkách 9. 9. 2021.  

Základní organizační informace k chodu školy:

První školní den: 9:00, shromáždění žáků na školním hřišti s třídními učiteli a poté odchod do tříd,

Testování na COVID-19: PCR testy ve středu 1.9 a v pondělí 6.9. 2021 všichni žáci,

Dodržování osobní hygieny a nošení ochrany nosu a úst ve všech společných prostorech školy,

Organizace výuky (dělení žáků do skupin, tělesná výchova apod.) i provoz školní družiny bude probíhat standardním způsobem (5 oddělení školní družiny),

Přihlašování do kroužků bude probíhat během září, začátek kroužků od 4. 10. 2021,

Podrobnější organizaci chodu školy naleznete zde.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte. 

S pozdravem
Jiří Odehnal, ředitel školy